Fridge Festival

Postitas: priidik I november 11th, 2011

Eile oli siis treening ja Style võistlus. Festari piletid olid välja müüdud kodulehe info järgi, et pealtvaatajate puudust ei olnud. Mario ja Mark hüppasid lauduritest esimesena otse õhulennud alla tornist. Hoovõtt oli suhtelislt kitsas ja pidurdusmaa jäine ja ebatasane. Teisel hüppel keerutas Visnap Fs 7 ja Mark Bs 5. Meie kutid olid kindlasti oma airi ja trikkidega esiotsa mehed treeningul. Kui juba 4 hüpe proovitakse tonni ja viimane hüpe toimus kevadel siis pole lihtsalt sõnu. Väga ÄGE värk!

GOPR8683

Style võistlusel Mark tegi Bs 5, mis oli väga stiilne ja Visnap Bs Rodeot. Mark jäi kuni maandumise lõpuni püsti ning siis kihutas vastu aeda pea ees. Jäi püsti vähemalt ja midagi ei juhtunud! Visnap sai natukene palju hoogu, kuna libisemine oli muutunud paremaks ja tegi massive airiga ihana SALTO! Kahjuks hüpe lõppes kukkumisega, aga sai rahvalt kõva aplausi. Õhtu suurim air laua poole pealt kuulus siis meile vähemalt. Teistega võrreldes siis keegi hullu ei pane ja duubleid ei teha. Võitjat isegi ei vaadanud ja läksime asju pakkima. Visnapist videot saab näha tema fännilehel.

Ennem äratulekut siis hakkas Scooter rahvast kütma. Muidugi meie seda vaatama ei läinud! Rahvas on siin väga vabameelne ja kõik tiksuvad. Naised on siin tumedate silmadega ja nooo, kas see ütleb kõik? Ei, väga ilusad ja 6 Eesti meest vahivad suud lahti, kuidas me küll siia sattunud oleme. Paradiis! Nalja saab kõvasti ja äkki lahkume pooltühja autoga siit, kuna kolimis plaan siia ei tundu halb mõte!  Riders meetengul käidud ja edasi läksime festari alasse tagasi vaatama mismoodi siin pidutsetakse. Kõik olid kolinud peo telki ja mis no järjekord. Võimatu sisse saada. Kuidagi suutis meie punt lahku ka minna, et jäime ainult Visnapiga kahekesi sisseüritamis katseid tegema. Väikene skeemitane ja lõpuks õnnestus meil see järjekord seljataha jätta. Sisenedes olid tuhanded inimesed väga hoos. Chease and Status küttis täiega ja kahju, et GoPro’d kaasa ei võtnud. Olime enamus ajast sõitjate alas ja elasime ennast sisse.

Hommikul käisid Mark, Visnap ja Tõnu kuskil siin basseinides pikutamas. Ühine lõunasöök ja peale seda oligi aeg minna treeningule. Trampliini oli paremaks tehtud, aga lumi oli suhtleislet pehme. 2 trennihüpet ja oligi juba kvalifikatsiooni kord. 2 hüpet, parim loeb. Mark tegi jõhkra airiga Bs 7, aga ilma grabita. Visnap Fs 9 mille korraks ära maandus, aga kahjuks pepu vastu maad ning kukutud hüpe. Teine voor siis Margilt sama trikk ilusa grabiga ja head punktid ilmusid ekraanile.  Visnapil läks laud alt ära ja Fs femma jäi trikiks.

GOPR8733

Kokkuvõttes siis sai 10 hüpet per kärss kokku teha ja finaalikohta ei saavutanud.

Mark 13 koht

Visnap 25 koht

Kaks päeva festarit on nüüd ees ja varsti lähme laua finaali vaatama. Suur jalka õhtu täna, et saame interneti teel kaasa elada siin.

3 kommi: “Fridge Festival”

  1. Visnap on eluu kuum

  2. ihana! jääb viidikuid ootama!

  3. yellow floral dress dorothy perkins

Kommi

KuutsemaeKuutsemae PipeLife Surfhouse