thumbnail

GETTING DOWN TO BUSINESS ON FAMOUS – JOIN THE TEAM

You still don’t know what being “Famous” means to a Forum rider? Then, let us sum it up for you: sick snowboarding, wild rock’n’ roll, sexy girls, true friends, bar fights, drugs, travels, partying, fierce competitions but most importantly not taking yourself too seriously and just having lots of fun with your friends!
If that sounds [...]

thumbnail

Ride In Baltics Tour, Stop nr.2

Ride In Baltics Touri teine stopp toimub 28ndal jaanuaril Zagaris.
Vaata ja loe rohkem infot siit:
http://www.rideinbaltics.eu/rib-tour/rib-tour-stop2-3-oneill-open-28-01-%C5%BEagarkalns/

thumbnail

Ruka update

Alustab siis pühapäevast, millal sadas loomulikku lund ning kahurid tulistasid 0°C tehislund. Juttude järgi tehakse reede lahti pargi alumine hüpe ja siis nädalase vahega keskmine ning ülemine. Piibu ümber manööverdas kaks trakat, mis tuunisid Super Pipele kuju välja. Visnap ütles piibu kohta, et tavaline näeb välja! Mina ütleks vastu, et piss on püksis ja pruun [...]

thumbnail

F*ck FIS

Poisid ja tüdrukud lugege palun seda artiklit ja mõelge oma peaga. Ärme lase ennast kontrollida suusatajatel!
http://espn.go.com/action/snowboarding/story/_/id/7239781/snowboarders-react-fis-decision-olympic-boycott-horizon
Ja siin on Terje Haakonseni kommentaar:
http://www.snowboardermag.com/exclusives/terje-haakonsen-on-the-fis-decision/
Mina ja Laigi facebookis ja anna oma panus:
https://www.facebook.com/fuuuckFIS

thumbnail

Talvine lumelauahooaeg saab alguse 10. novembril kinos Sõprus!

Kõigi lumelauahuviliste rõõmuks presenteerib Surfhouse 10. novembril kell 19:30 kino Sõprus suurel ekraanil uut lumelauafilmi “Vacation”.
Stiil, loomingulisus ja paras annus huumorit on märksõnad mis iseloomustavad seda Forumi, Foursquare’i ja Special Blendi koostöös sündinud meistriteost, kus teiste seas astuvad üles legendid nagu Pat Moore, Andreas Wiig, Jake Welch, Nic Sauve, Stevie Bell ning värsket verd lisavad Forumi tiimi noored laudurid.
Forumi [...]

thumbnail

JoelPärle Austraalias

Lugu on selline, et sõitis mõneks ajaks teiselepoole maakera. Lubati tööd mäekeskuses lume peal ja päikesepaistelisi ilmasi. Kaks kuud mis vahepeale ootamiseks jäävad on selleks korraks suvi. Surfime, mängime jalkat ja teeme muidu kihvte hooajavahele jäävaid asju. Riputab mõned pildid ja üritab aegajalt teada anda kuidas/mis toimub. Seniks mõnusat suve [...]

KuutsemaeKuutsemae PipeLife Surfhouse